CLOSE

Дерев’яні магніти в Києві

Деревянные магниты

Пропонуємо Вашій увазі дерев’яні магніти, які вже встигли завоювати широку аудиторію і стати затребуваними.

Ми звикли до того, що магніт на холодильник обов’язково повинен бути вініловий або керамічний, проте, компанія “Фабрика” не перестає дивувати новинками і пропонує всім бажаючим зробити ефектну рекламу, замовити магніти з дерева в Києві. Як ви розумієте, такі магніти на холодильник виготовлені з дерева. Вони екологічні і ексклюзивні.

Сьогодні, дерев’яні магніти поки ще не мають масовості у виробництві, це, можна сказати, рідкісний тип магнітних сувенірів, який неодмінно приверне увагу.

Виробництво дерев’яних магнітів в Києві проходить в кілька етапів, які повністю автоматизовані. Новітнє обладнання, яке використовується в процесі виготовлення, відповідає всім сучасним технічним характеристикам.

Обробка виробів виконується на обладнанні, яке також здатне виконати лазерне гравіювання на дереві, а також склеїти поверхні з роздрукованою друкарською картинкою.

Завдяки використанню в процесі виробництва екологічно чистих матеріалів, з’являється можливість виділити дерев’яні магніти щодо інших магнітів, які виготовляються з інших матеріалів.

Позитивним моментом щодо сувенірної рекламної продукції з дерева, є легка обробка, а також можливість надати абсолютно будь-яку форму заготівлі. До акуратно вирізаної дерев’яної форми прикріплюється магнітна стрічка на спеціальний клей, він надійно закріплює магніт з дерев’яною заготівлею і активно сприяє збереженню цілісності конструкції.

Дерев’яний магніт – це відмінна рекламна площадка. Останнім часом стало дуже популярним прикрашати будинок різними екологічними елементами, дерев’яні магніти-це ідеальне рішення для інтер’єру. Ми зможемо розмістити на такому магніті будь-яку рекламну інформацію, при цьому все буде виглядати гармонійно і привабливо.

Дерев’яні магніти – це відмінний сувенір або презент, який можна вручити партнерам по бізнесу, близьким людям. Дерев’яні магніти дуже відмінно впишуться в інтер’єр офісу або квартири.

Прикріплювати їх можливо на будь-яку металеву поверхню і з часом переміщати, при цьому ніяких слідів на поверхні не залишається.

Завдяки методу лазерного гравіювання можливо створити оригінальний малюнок без застосування роздрукованого поліграфічного зображення. Лазерна порізка надає реалістичний малюнок у всіх дрібних деталях. Зображення дерев, тварини, контури малюнка виглядають ефектно. При цьому, магніт не втрачає своєї вишуканості, а навпаки підвищує відчуття натуральності.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, які виконають Ваше замовлення якісно і в обумовлені терміни. Ми пропонуємо вам широкий вибір магнітів. Форми, розміри, дизайн – обговорюються індивідуально. Ми можемо виготовити магніти на холодильник на основі ваших макетів, а також розробити його для вас.

У нас Ви можете замовити дерев’яні магніти з власним дизайном для проведення промо-акцій з корпоративною символікою для залучення клієнтів або з сувенірно-подарунковою тематикою.