CLOSE

Рекламна-сувенірна продукція – Чашки

Ви можете довго думати, що подарувати близьким людям, колегам по роботі. начальнику або друзям або просто зайти на наш сайт і вивчити весь асортимент продукції і підібрати підходящий варіант.

Погодьтеся, що подарунки умовно можна розділити на кілька груп: сувеніри, які через деякий час викидаються і презенти, якими із задоволенням користуються.

Пропонуємо звернути увагу на сувенірні чашки на замовлення. Кожен виріб виготовляється за індивідуальним замовленням і неодмінно стане практичним і потрібним сувеніром.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам замовити сувенірні чашки в Києві, які можна використовувати в різних напрямках: в якості подарунка близьким, в якості рекламного сувеніра потенційним клієнтам, для використання всередині колективу.

Сувенірні чашки для близьких можуть бути виконані в різних варіаціях, все залежить від ваших побажань. Ми з легкістю можемо нанести на обрану вами чашку напис, побажання, зображення і навіть улюблену фотографію.

Рекламні сувенірні чашки стануть ідеальним презентом партнерам по бізнесу. Сувенірні чашки активно застосовують під час проведення всіляких промо акцій і виставок. Таку “рекламу” неодмінно принесуть додому і будуть користуватися із задоволенням. При цьому ваша реклама завжди буде перед очима, відповідно буде запам’ятовуватися підсвідомо.

Сувенірні чашки з корпоративною символікою стануть відмінним презентом співробітникам і колегам по роботі. Вважається, що корпоративні атрибути здатні зміцнювати корпоративний дух.

Компанія “Фабрика поліграфії” займається виготовленням сувенірної продукції вже не перший рік, тому ми знаємо всі тонкощі і нюанси даного ремесла. У процесі виробництво сувенірних чашок використовуються матеріали хорошої якості, сучасне обладнання. Наносимо абсолютно будь-які зображення, логотипи, фото на поверхню. Вартість сувенірних чашок безпосередньо залежить від складності виконання замовлення і кількість витрачених матеріалів.

Як замовити сувенірні чашки?

Якщо ви хочете зробити сувенірні чашки на замовлення в Києві, пропонуємо послуги наших професійних дизайнерів, які зможуть виходячи з ваших побажань розробити макет . Якщо ви маєте власний ескіз, ми запропонуємо вам варіанти гармонійного нанесення його на чашку. Після того, як всі складові затверджені, ми приступаємо до виробничого процесу.

Для зв’язку з нами, просто зв’яжіться будь-яким зручним для Вас способом з розділу контакти.