CLOSE

Магніт з термометром в Києві

Магнит с термометром в Киеве

На сьогоднішній день, магніти на холодильник стали дуже популярним рекламним сувеніром, який стане приємним сувеніром як для рідних людей, так і для партнерів по бізнесу. Хотілося б виділити магніти з термометром. Такі магнітики дуже функціональні і корисні, а також є ідеальними рекламоносіями.

Магніти з термометром ефективно донесуть рекламну інформацію до потенційного замовника. Такий сувенір з термометром прослужить тривалий період часу, при цьому буде ненав’язливо нагадувати про вашу компанію або послугу.

Відзначимо, що магніти з термометром мають ідеальне співвідношення ціни і якості. Магніти з термометром замовляють компанії з будь-яким напрямком. Завдяки своїй практичності і корисності, термометр на холодильник має більш сприятливий вплив на думку потенційного споживача, а це дуже позитивно позначається на ефективності кожної рекламної компанії.

Магніт з термометром неодмінно прикріплять на саме видне місце, таким чином ваша реклама завжди буде перед очима і запам’ятовуватися на підсвідомості.

Виробництво магнітів з термометром Київ

Магнітик на холодильник з термометром, зазвичай, включає в себе магнітний вініл і сам термометр, який найчастіше прикріплюють до лицьової частини магніту. Всі складові для магніту мають незначну собівартість, тому виготовлення таких виробів практично і рентабельно.

В процесі нанесення необхідного зображення застосовують цифровий або офсетний друк, після якого готове зображення покривають спеціальною ламінованою плівкою. Завдяки цьому магніту виходить надати солідний привабливий вигляд, а також захисні властивості від впливу зовнішнього середовища. Після цього декоративний термометр і ламіновані листи приклеюються до вінілової основи.

Відзначимо, що рекламні магніти можуть мати будь-яку форму і розміри.

Розміщення невеликого термометра на магніті значно збільшує цінність даного сувеніра і надає можливості для застосування в рекламних цілях тих компаній, які займаються виготовленням і продажем будівельних матеріалів, продуктів харчування, побутовою технікою та ін.

Компанія “Фабрика поліграфії” займається виготовленням магнітів протягом тривалого терміну, тому ми знаємо як виготовити якісну і привабливу продукцію, яка буде радувати і рекламувати вас протягом тривалого часу.

В процесі виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали та новітнє обладнання. Професіонали своєї справи працюють в нашій компанії і точно в терміни виготовлять ваше замовлення. Замовити магніти з термометром неодмінно варто, тому ми пропонуємо вам якісну продукцію за доступними цінами.

Магніти з термометром ви зможете поширювати на різних промоакціях і презентаціях. На поверхню рекламного магніту ми нанесемо будь-яку рекламну інформацію. Ми виконаємо замовлення виходячи з вашого макета, або наші дизайнери розроблять його для вас.