CLOSE

Цифровий друк в Києві

Цифровая печать в Киеве

Цифровий друк в Києві являє собою технологію друку, яка здійснюється завдяки комп’ютеру і цифровому обладнанню, а точніше лазерних друкарських машин. Варто відзначити, що за своєю якістю вона практично нічим не поступається офсетного друку, а ось в швидкості навіть перевершує її.

Завдяки швидкості цифровий друк є на сьогоднішній день найпопулярнішою. При цьому вона може бути одноколірної або повноколірної, все залежить від Ваших побажань. За словами фахівців цифровий друк підходить для друку незначних тиражів, до тисячі примірників, а також одиничної продукції.

Компанія” Фабрика ” надає послуги з цифрового друку Київ за доступними цінами. Ви зможете у нас замовити друк: листівок, флаєрів, візиток, бланків, брошур, листівок, буклетів, конвертів, каталогів, календарів, дипломів, запрошень та ін.

Компанія “Фабрика” гарантує Вам:

– індивідуальний підхід до кожного клієнта;

– оперативний друк будь-якого тиражу;

– допомога у створенні макетів та їх коригуванні;

– доступні ціни та висока якість продукції;

– персоналізацію поліграфії;

– насичену яскраву поліграфію;

– мінімальні терміни виконання замовлення;

– спеціальні пропозиції та знижки;

– широкий асортимент матеріалів для друку: від звичного паперу, до дизайнерського, фактурного, самоклеючого.

Цифровий друк ціни в Києві Вас приємно здивують. Постійним клієнтам ми робимо спеціальні знижки. Вартість цифрового друку в Києві безпосередньо залежить від формату друку, обсягу тиражу, типу паперу. У нас також можна замовити післядрукарські послуги: тиснення, ламінування, різання і заокруглення кутів.

Компанія фабрика дозволить вам здійснити навіть найскладніші дизайнерські задумки і проекти, в результаті вас порадує якість продукції і мінімальні терміни виготовлення.

Завдяки терміновому цифровому друку з’являється можливість виготовити друковану продукцію будь-якого призначення в короткі терміни, що багато в чому визначає необхідність оперативної поліграфії для виробництва візиток, листівок, флаєрів, плакатів і буклетів, а також неперіодичних і періодичних малотиражних видань.

Оперативна поліграфія є одним з напрямків діяльності компанії “Фабрика”. Ми виконуємо цифровий друк на спеціальному цифровому обладнанні, яке забезпечує високу якість відбитків, які абсолютно не поступаються офсетним.

Цифровий друк в порівнянні з іншими видами друку має такі особливості: низька собівартість при малих тиражах (не більше 300 примірників А3 формату), можливість персоналізації, найкоротші терміни виконання.

Вартість Вашого замовлення залежить від багатьох факторів, тому ми рекомендуємо вам звернутися до наших менеджерів для точного розрахунку.

Якщо ваш бюджет обмежений, зв’яжіться з нами. Ми допоможемо оптимізувати вартість Вашого замовлення і запропонуємо вам різні варіанти співпраці.

У нашій команді працюють професіонали своєї справи, фахівці з величезним досвідом, дизайнери з фантазією. У нас ви зможете замовити розробку макета і подальше виготовлення продукції. Також ми можемо виготовити замовлення за вашим макетом. Ми цінуємо Ваш час, тому працюємо оперативно і якісно.