CLOSE

Офсетний друк в Києві

Офсетная печать в Киеве

У сучасній поліграфії одним з найпоширеніших способів друку є офсетний. Листовий друк (офсетний) – це класичний спосіб, який можна вважати найбільш затребуваним завдяки продуктивності, економічності і високій якості.

Завдяки офсетного друку, можливо, домогтися високої якості поліграфічної продукції, відмінного відтворення дрібних деталей, а також ідеальну передачу півтонів.

Головний принцип офсетного друку полягає в наступному: будь – яке зображення наноситься певним чином на попередньо оброблену пластину, після чого завдяки допоміжному офсетному циліндру-на безпосередній носій.

При такому способі друку повнокольорове зображення складається з чотирьох кольорів: жовтого, блакитного, чорного і червоного. Підготовчий процес офсетного тиражу включає в себе відразу кілька процесів (оригінал – макет робиться на комп’ютері дизайнером в електронному вигляді, після чого виводитися у вигляді фотоформ, після здійснює прикладка обладнання під виготовлену форму).

Рекомендуємо використовувати офсетний друк тільки при великих тиражах, якщо ж вам потрібно менше, тоді скористайтеся цифровим друком.

Головна перевага такого друку-це низька вартість за одиницю друкованої продукції при величезних тиражах. Також пам’ятайте і про дивовижну передачу кольору і високу якість друку. При офсетному способі друку весь технологічний процес стандартизований і знаходиться на високому рівні автоматизації, завдяки цьому можливо домогтися високої точності розміщення зображення.

Отже, як ми вже сказали, головними перевагами офсетного друку є невисока ціна і висока якість готової продукції. Не дуже приємним нюансом такого виду друку є тривалість виконання замовлення. На жаль, це пов’язано з тривалим підготовчим процесом (виведення плівок і форм), а також на сушку паперу після друку. Офсетний друк в Києві за низькими цінами в компанії”Фабрика”.

У будь-якому випадку, досвідчені менеджери нашої офсетної друкарні з радістю допоможуть вам розібратися з будь-яким вашим замовленням і порадять, як його виконати найбільш оперативно для вас. І друк офсет замовлень не буде займати у вас багато часу.

Завдяки офсетного друку можна виробляти наступні види продукції:

– рекламна продукція-виробляється на листових офсетних машинах невеликого формату, відповідно до звичайних форматів і тиражами повнокольорової рекламної продукції,

– глянцеві журнали-ілюстровану журнальну продукцію ми виробляємо способом офсетного друку незалежно від тиражу. У підсумку виходить якісна поліграфічна продукція;

– повнокольорові газети-друкуються на газетному папері вітчизняного виробництва на спеціальних машинах. Якість продукції безпосередньо залежить від запечатуваного матеріалу;

– представницька продукція-це друк брошур, каталогів, буклетів, плакатів, постерів, друк календарів, листівок, папок, блокнотів та інших матеріалів.

Чому вам варто замовити офсетний друк у нас?

– Економія коштів на великих тиражах;

– Можливість друку на дизайнерському папері або картоні;

– Швидкий друк;

– Процес друку повністю автоматизований.

Менеджери компанії “Фабрика” із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.