CLOSE

Смоляна підвіска в КиєвіСмоляна підвіска в Києві

Якщо ви шукайте красиву, ефективну і недорогу рекламу, тоді ви звернулися за адресою. Компанія “Фабрика” пропонує вам звернути увагу на сучасну рекламно – сувенірну продукцію у вигляді смоляної підвіски або брелока, яка має наступні переваги:

– невисока вартість виготовлення смоляний підвіски;

– короткі терміни виробництва, їх виготовляють завдяки полімерній заливці;

– красиво і привабливо виглядають, можуть бути виготовлені в будь-якому розмірі і формі;

– надійно прикріплюються, завдяки ланцюжкам, карабінам, кільцям, шнуркам.

Виробництво смоляних підвісок є однією зі спеціалізацій компанії “Фабрика”. Наші фахівці із задоволенням виготовлять для вас смоляні підвіски в будь-якій кількості. Ми також зможемо розробити зовнішній вигляд виробу і виготовити його в мінімальні терміни. Висока якість виробів гарантовано, так як ми працюємо на новому обладнанні і використовуємо тільки якісні матеріали.

Ми виготовимо смоляні підвіски згідно всім вашим вимогам – навіть найскладнішої конфігурації. На поверхню виробу може бути нанесено повнокольорове зображення, логотип або контактні дані. Такі яскраві сувеніри, неодмінно, прикріплять на саме видне місце і тому Ваша реклама завжди буде перед очима.

Смоляні підвіски дійсно недорогий, але дієвий вид реклами, який можливо прикріплювати куди завгодно, наприклад, на мобільні телефони, флешки або ключі і при цьому Ваша реклама завжди буде перед очима.

Подивившись на такий оригінальний рекламний сувенір, виникає тут же бажання помацати його руками. Магнітик або Підвіска, покриті смолою, виглядають досить таки привабливо і багато. Завдяки смолі формується додатковий обсяг, глянсовий верхній шар створює ефект лінзи, яка підсилює насиченість і яскравість зображення.

Відзначимо, що підвіски з полімерним покриттям мають унікальні технологічні властивості. Вони досить таки стійкі до впливу вологи, перепадів температур, агресивних середовищ, не змінюють своїх властивостей і під дією ультрафіолетового опромінення. Також можливе висікання отворів або внутрішніх отворів.

Смоляні підвіски в Києві користуються великою популярністю. Саме завдяки полімерній смолі виріб ставати більш виразним і об’ємним.

Виробництво смоляних підвісок в Києві і магнітів передбачає друк зображення повнокольорового на оракалі або полімерному папері, каширування даних листів і заливку отриманого виробу смолою.

Компанія “Фабрика” пропонує Вам виготовлення підвісок смоляних за доступною ціною в Києві. Ми знаємо, як виготовити якісну і привабливу продукцію, яка неодмінно підвищить ваші продажі.

Замовити смоляну підвіску Ви зможете зателефонувавши нам за номером +38073-573-26-35 .