CLOSE

Смоляна підвіска в КиєвіСмоляна підвіска в Києві

Якщо ви шукаєте красиву, ефективну і недорогу рекламу, тоді ви звернулися за адресою. Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам звернути увагу на сучасну рекламно-сувенірну продукцію у вигляді смоляної підвіски або брелока, яка має наступні переваги:

– невисока вартість виготовлення смоляної підвіски;

– короткі терміни виробництва, їх виготовляють завдяки полімерній заливці;

– красиво і привабливо виглядають, можуть бути виготовлені в будь-якому розмірі і формі;

– надійно прикріплюються, завдяки ланцюжкам, карабінам, кільцям, шнуркам.

Виробництво смоляних підвісок є однією зі спеціалізацій компанії “Фабрика поліграфії”. Наші фахівці із задоволенням виготовлять для вас смоляні підвіски в будь-якій кількості. Ми також зможемо розробити зовнішній вигляд виробу і виготовити його в мінімальні терміни. Висока якість виробів гарантована, так як ми працюємо на новому обладнанні і використовуємо тільки якісні матеріали.

Ми виготовимо смоляні підвіски згідно всім вашим вимогам – навіть найскладнішої конфігурації. На поверхню виробу може бути нанесено повнокольорове зображення, логотип або контактні дані. Такі яскраві сувеніри, неодмінно, прикріплять на саме видне місце і тому Ваша реклама завжди буде перед очима.

Смоляні підвіски дійсно недорогий, але дієвий вид реклами, який можливо прикріплювати куди завгодно, наприклад, на мобільні телефони, флешки або ключі, і при цьому Ваша реклама завжди буде перед очима.

Магнітик або Підвіска, покриті смолою, виглядають досить таки привабливо. Завдяки смолі формується додатковий обсяг, глянцевий верхній шар створює ефект лінзи, яка підсилює насиченість і яскравість зображення.

Відзначимо, що підвіски з полімерним покриттям мають унікальні технологічні властивості. Вони досить таки стійкі до впливу вологи, перепадів температур, агресивних середовищ, не змінюють своїх властивостей і під дією ультрафіолетового опромінення. Також можливе висікання отворів або внутрішніх отворів.

Смоляні підвіски в Києві користуються великою популярністю. Саме завдяки полімерній смолі виріб стає більш виразним і об’ємним.

Виробництво смоляних підвісок в Києві і магнітів передбачає друк повнокольорового зображення на оракалі або полімерному папері, каширування даних листів і заливку отриманого виробу смолою.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує Вам виготовлення підвісок смоляних за доступною ціною в Києві. Ми знаємо, як виготовити якісну і привабливу продукцію, яка неодмінно підвищить ваші продажі.

Замовити смоляну підвіску Ви зможете зателефонувавши нам за номером +38073-573-26-35 .