CLOSE

Каширована упаковка в Києві

Процес каширування являє собою клейове з’єднання (припресуваня) картону або паперу і палітурного мікрогофрокартону або гофрокартону.

Сьогодні, дуже часто каширований картон застосовують для виробництва індивідуальної упаковки для широкого спектру продукції, в основному для електронної, косметичної, фармацевтичної промисловості, а також для виробництва упаковки для продуктів харчування, для посуду і взуттєвих коробок.

Каширована упаковка яскраво і ефектно представляє торгову марку компанії. У будь-якому магазині така продукція на вітрині магазину буде завжди виділятися і привертати до себе увагу потенційних покупців.

Виходячи з тривалого досвіду роботи в даній сфері, можемо сміливо сказати, що упаковка з кашируванням завжди виглядає дорого і престижно, а професійний індивідуальний дизайн в черговий раз підтверджує високу якість продукції. Покупець побачив гарний товар, зацікавився і купив. Так що кашировану упаковку можна сміливо назвати потужним двигуном торгівлі.

У більшості випадків, кашировані матеріали застосовують в тих випадках, де потрібна товщина і велика жорсткість рекламної конструкції при високих вимогах в якості зображення. Тому зображення друкують на спеціальних офсетних машинах і тільки потім каширують на основу необхідної жорсткості і товщини. Метод каширування дуже широко використовується при виробництві подарункової упаковки POS матеріалів і кашированого мікрогофрокатону.

Папір, який приклеюють, називається лайнером. В якості такого лайнера застосовують картон або папір з нанесеним зображенням. Жорстку нижню основу називають основою. За вашим бажанням лайнер може бути покритий УФ-лаком або заламінований.

При кашируванні в якості основи може бути використаний гофрокартон, мікрогофрокартон або палітурний картон.

Якщо ви хочете, щоб Ваша продукція виглядала презентабельно і дійсно приваблювала потенційних покупців, тоді каширована упаковка – це те, що потрібно.

Перевагою кашированої упаковки можна вважати її жорсткість, яку забезпечує хвилястий мікрогофрокартон, який і використовують в якості основи. Даний шар надає міцність виробу. Варто відзначити, що каширована упаковка обходиться недешево, так як в її вартість включають вартість матеріалів і вартість робіт з кашировки.

Слім-каширування

Для того, щоб повністю уникнути видимості хвилястого зрізу на упаковці, використовується Слім-каширування. Така технологія передбачає склейку двох матеріалів, які попередньо запечатані офсетним способом. Склеюватися можуть листи дизайнерського паперу або листи дизайнерського картону, в результаті чого виходить матеріал схожий по міцності на каширований мікрогофрокартон. Фахівці компанії “Фабрика поліграфії” зможуть оптимально підібрати вид каширування і необхідні матеріали після того, як відомо, для чого призначається упаковка. Слім – каширування зазвичай застосовують для виготовлення дорогих подарункових коробок, папок для презентацій, коробок для чоловічих сорочок та іншого.