CLOSE

Упаковка з крейдованого картону в Києві

На сьогоднішній день, картонна упаковка перестала бути просто пакувальним матеріалом, так як дозволяє розмістити не тільки текстову інформацію, але і графічну інформацію для залучення потенційних покупців. Доведено, що правильно підібраний зовнішній вигляд значно допомагає підвищити продажі.

Упаковка з крейдованого картону проводиться з чистої целюлози, неодмінно стане гідним доповненням до вмісту.

Кольорова упаковка з крейдованого картону, виготовлена компанією” Фабрика поліграфії”, пофарбована стійкими фарбами, тому презентабельний вигляд зберігається надовго.

Дуже часто крейдований картон використовують для виготовлення картонних коробок і упаковок. Головне достоїнство даного матеріалу – це простота виготовлення виробів і невисока вартість.

Найпопулярнішим прикладом упаковки, які виготовляються з крейдованого картону, можна вважати коробки для цукерок, харчових продуктів, ліків, косметики та парфумерії.

Для виготовлення такої упаковки практично завжди використовують целюлозний картон (білий оборот) або макулатурний картон (сірий оборот).

Відзначимо, що Дизайнерський картон коштує дорожче і його частіше використовують для виробництва подарункової та святкової упаковки.

Існує велика кількість конструкцій коробок, ми пропонуємо вам перелік найпопулярніших і затребуваних. Замовити упаковку з крейдованого картону ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії” за доступними цінами.

Картонна упаковка “пачка-пачка” призначена для зберігання і транспортування продукції. Така упаковка має зручну і просту конструкцію, а також невисоку вартість виробництва, в результаті чого є дуже популярним видом картонної упаковки. Для того, щоб точно розрахувати вартість упаковки з картону, потрібна інформація про ширину, довжину і висоту коробки. Практична конструкція такої упаковки дозволяє зручно розташувати розгортку коробки на аркуші картону з мінімальними відходами, так як упаковки даної конструкції “вкладаються” одна в одну.

Картонні коробки “пачка-ластівчин хвіст” дуже економічна і використовується з тією ж метою, як і попередня упаковка. Відмінність полягає в дні коробки. Завдяки цьому коробка з крейдованого картону здатна витримувати більші навантаження. Завдяки еколонічності і великій міцності, дані упаковки з картону користуються попитом.

Упаковка з картону “пачка-замок” також вважається економічним варіантом. За своєю конструкцією, дана упаковка незначно відрізняється від попереднього варіанту, при цьому за рахунок додаткової поклейки клапанів має більш міцне дно. Однак незважаючи на наявність двох точок склеювання додатково, така коробка буде коштувати трохи дорожче, при цьому вона дуже надійна і проста в збірці.

Картонна упаковка “кришка-дно” – є найпростішим варіантом коробки для цукерок і не тільки, її дуже часто використовують для упаковки шкіргалантереї, чоловічих сорочок, канцтоварів. Конструкція такої картонної упаковки складається з декількох частин, на її виробництво витрачається більше картону. Однак наявність двох частин дозволяє заощадити при виробництві упаковки без втрати якості. У такій упаковці дно можна зробити з недорогого матеріалу, а кришку з більш якісного картону, а також застосувати стильне і гарне оформлення. У підсумку ви отримуєте не тільки красиву, але і досить міцну недорогу упаковку з крейдованого картону. Саме такий вид картонної упаковки використовується для виготовлення подарункового варіанту. В даному випадку варто приділити окрему увагу зовнішньому вигляду, який при бажанні замовника зможе створити наш дизайнер. Так само ми можемо запропонувати вам в якості обробки УФ-лакування, конгрев, тиснення.