CLOSE

Упаковка з мікрогофрокартону в Києві

Упаковка з мікрогофрокартону в КиєвіМікрогофрокартон являє собою тришаровий або двошаровий картон, товщина якого може становити від 1,5 до 1,8 мм. виділяють мікрогофрокартон за якістю відтінків: білий, бурий, крейдований. Поряд з гофрокартоном, мікрогофрокартон за рахунок меншої товщини має дещо менші характеристики щодо міцності, тому використовується для більш легких конструкцій, але не дозволяє створювати упаковку більш високої якості.

Упаковка з мікрогофрокартону має такі переваги:

– упаковка в підсумку виходить легкою, але в той же час міцною, значно краще захищає продукцію всередині і завдяки багатошаровості менше пошкоджує.

– такий матеріал як мікрогофрокартон підходить як для упаковки великих, так і незначних за розміром товарів, наприклад у фармацевтичній, косметичній та харчовій промисловості. Мікрогофрокартон дозволяє створювати навіть коробки маленького розміру, для отримання яких з простого картону підходять тільки тонкі і неміцні сорти.

– конструктивні можливості мікрогофрокартону дозволяють створювати цілі твори мистецтва, наприклад подарункові упаковки. Ці ж можливості можна також використовувати і при створенні малих рекламних форм і конструкцій, аж до дисплеїв і вітрин для розміщення продукції в сумермакетах.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам величезний вибір упаковки з мікрогофрокартону (каширований, крейдований, бурий і білий), сюди можна віднести упаковку для піци, сипучих матеріалів, кондитерських виробів, каширована упаковка застосовується для виготовлення представницької та сувенірної продукції.

Фахівці компанії” Фабрика поліграфії” із задоволенням виготовлять для вас упаковку з мікрогофрокартону за індивідуальними ескізами і розмірами. Якщо у вас є свої макети, ми при виготовленні використовуємо їх, якщо немає власних варіантів, тоді пропонуємо вам послуги нашого дизайнера. Професійний підхід до розробки упаковки гарантує нашому клієнту значну економію коштів і часу.

Вважається, що красива картонна упаковка – це обличчя компанії. Як відомо, якісна оцінка будь-якої продукції починається з його зовнішнього вигляду, а точніше з упаковки.

Чому варто замовити картонну упаковку?

– Доступність і простота у виготовленні упаковки;

– Міцність (звичайно це не самий щільний в світі матеріал, проте він здатний витримувати належну йому вагу, а також зберігати і транспортувати будь-яку продукцію);

– Зручність і практичність (продукцію в картонних коробках дуже просто зберігати і складати, що дуже важливо не тільки для потенційного покупця, але і для виробника);

– Можливість графічного оформлення (картонні упаковки можна оригінально прикрашати і застосовувати весь спектр дизайнерських рішень, що дозволяють зробити оригінальний продукт, що привертає увагу потенційного споживача. Є можливість нанесення на поверхню малюнків, логотипів. Таким чином, упаковка перетворюється додатково в ефективний рекламоносій);

– Екологічність (не менш важлива екологічність такої упаковки. Фактично, це папір, який не забруднює навколишнє середовище, піддається переробці і швидко розкладається).