CLOSE

Виробництво пазлів

Виробництво пазлів кращої якості

Оригінальним і нестандартним рекламним інструментом можуть бути пазли. Це доведено на практиці продажу одним талановитим виробником кисломолочної продукції. За допомогою пазлів він збільшив продаж дитячих сирків і йогуртів, укладаючи в упаковку по одному з елементів пазла.

Щоб зібрати повний комплект пазла, а вони допомагали дітям вивчати букви і цифри, родичі дітей здійснювали безліч покупок цього дитячого ласощі.

Магнітні пазли використовуються при проведенні тривалих акцій, їх роздають на виставках і презентаціях, для просування торгової марки. Вони цікаві не тільки дітям, а й дорослим, отримати в якості рекламного подарунка приємну і корисну головоломку. Але цінність їх не тільки в цьому.

Для рекламування торгової марки вони компактні, мають тривалий термін служби, низька їх вартість, Немає обмежень по цільовій аудиторії. Прикріплені на стіні або двері холодильника магнітні пазли мають безмежну кількість візуальних контактів з вашими потенційними клієнтами.

Матеріалом для пазлів є магнітний вініл, переплетений картон до нього приклеюють зображення і ламінують. Спосіб друку зображення залежить від замовленої кількості, може бути цифровим або офсетним способом друку. Геометрична форма магнітного пазла в залежності від необхідної кількості елементів може бути найрізноманітнішою. Магнітні пазли або магніти з картону є одним з найцікавіших сувенірів реклами.

Замовити пазли ви можете у нас на сайті або по телефону: < strong>+38 095 77 55 995.